مایع لباسشویی کودک و نوزاد مانا Mana Baby Laundry detergent liquid

مایع لباسشویی کودک و نوزاد مانا علاوه بر پاک کنندگی فوق العاده لباس ها، ملحفه و لوازم پارچه‌ای نوزادان و کودکان، به علت داشتن مواد پلیمری خاص از تداخل رنگ ها جلوگیری کرده و به الیاف پارچه لطافت، نرمی و جلوه خاصی داده و باعث می شود البسه کودکان دلبند شما برای مدت زمان بیشتری نو به نظر برسند. فرمول تولید این مایع لباسشویی کاملا هایپو آلرژیک (ضدحساسیت) می باشد که مانع ایجاد عوارض پوستی مانند خارش، سوزش بر روی پوست نوزاد و کودک می شود.

این مایع لباسشویی مخصوص استفاده در انواع ماشین لباسشویی است که به صورت ضد حساسیت تولید شده است تا با بالاترین استانداردها به نگهداری هر چه بهتر از پوست لطیف فرزند عزیزتان بپردازد. فرمولاسیون ملایم این مایع لباسشویی، سبب حفظ کیفیت و لطافت بافت پارچه می‌شود و از تغییر شکل و زبر شدن البسه جلوگیری می‌کند.

به دلیل نیاز به شستشوی پرتکرار و تماس مداوم لباس با بدن و پوست بسیار لطیف و حساس نوزادان تازه متولد شده و کودکان، فرمولاسیون این محصول بسیار ملایم و ایمن طراحی و تولید شده است. مایع شوینده لباس کودک مانا شوینده‌ای ‌هایپوآلرژنیک و ضد‌حساسیت است که فاقد رنگ و مواد نگهداره‌ی مضر می‌باشد.


همچنین این مایع در محفظه پودر ماشین لباسشویی ته‌نشین نمی شود و از زنگ زدگی ماشین لباسشویی جلوگیری کرده و بر روی سیستم گرمکن روسوب بر جای نمی گذارد.

ترکیبات: آب دیونیزه، اسید سولفونیک، آمونیوم لوریل اتر سولفات، فتی الکل 7 مول اتوکسیله، کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید، سدیم هیدروکسید، اسید استئاریک، اسید چرب روغن نارگیل، اسانس مجاز آرایشی و بهداشتی، ادتا 2 سدیم و مخلوط متیل کلرو ایزوتیازولین و متیل ایزوتیازولین

شرایط مناسب نگهداری: در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

توصیه ها و هشدارها: از تماس مایع با چشم ها اجتناب کنید. در صورت تماس با چشم ها، بلافاصله آن ها را با آب بشویید.

دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

شستشو با ماشین: متناسب با مقدار لباس میزان چرک 2 تا 3 پیمانه، برای ماشین لباسشویی 5-4 کیلویی مصرف شود.


شستشو با دست: متناسب با مقدار لباس و میزان چرک 1 تا 2 پیمانه در ظرف شستشو حل کنید و لباس ها را شستشو دهید و سپس آبکشی نمایید. بهتر است لباس ها را 15-10 دقیقه در مایع لباسشویی رقیق خیس نمایید.

مایع لباسشویی کودک و نوزاد مانا Mana Baby Laundry detergent liquid